Cem Yılmaz Ozan Güveni sonradan fark etti.

Cem Yılmaz Ozan Güveni sonradan fark etti.

Cem yılmaz bugün instagram’da paylaştığı fotoğrafta yıllardır birlikte çalıştığı (216) Ozan Güveni sonradan fark etti.

Ozanı sonradan fark ettiğini “@ozan.guven pardon görmedim!!” sözleriyle dile getiren Cem Yılmaz takipçilerinden büyük tepki aldı.

216’nin varlığını fark etmediğini söyleyen Yılmaz’ın takipçileri “Yazıklar olsun” , “Yuuuuh” gibi yorumlarla ünlü komedyene ağır konuştular.

Cem Yılmazın bu tavrına sinirlenen Ozan Güven bişey yapmadı. Ocak ayında çıkacak filme kadar sabretti. “Bu ne zaman çekildi?” diyerek konuyu kapattı ama dilini dişlerinin arasına sıkıştırarak başını salladı Gönder tuşuna basarken.

Geçtiğimiz perşembe günü Türk sinemacılık tarihinde ilk defa denenen Seneryo Okuma performansı gerekleştiren Cem Yılmaz Ozan Güven’le gayet iyidi Sanat ve iş dünyasından seçkin isimlerin önünde kankaydılar…

Cem Yılmaz’ın okuması varmış deyince Mevlüt gibi bişi var sanan bir sürü ünlü isim tüm ikazlara rağmen Cep telefonlarını girişteki emanet bölümüne bırakmayıp ceplerine sakladılar. Film ekibinin neredeyse tamamının katılımda bulunduğu etkinliğe Ahu Yağtuğ’un pembe kemerli muhteşem ayakkabısı ve Yüzü hiç gülmeyen Marian’ın o halleri damga vurdu.

Gösteri sonrasında telefonu kapan hemen kalabalık ve sahne dumanı içerisinde film ekibinden kimi bulduysa fotoğraf video çektirdi.
Bende çaktırmadan bir video çektim (çekmez olaydım) yıllarca “Ulan bakarsın denk gelir, tanır sever, sen bi bana uğra hafta içi der” gibi türlü hayallerimi yıkan o sözler ünlü komedyenin ağzından döküldü “Uğraşma bu işlerle” ve kamera kayıttaydı.  İzleyelim…

Cem Yılmaz neden yıllardır sektörde tek başına ve ona rakip olabilecek herkesi kenara nasıl çekip cesaret kırıcı kelimelerle geleceğini bitirdiği kameraya yansıdı. Ne kadar gaddar olduğunu yakından tanıyınca anlayabiliyosunuz.

(Yukarıda geçen perşembe gününe ait anımızı biraz süsleyerek kurguladığımız haberin tamamı aslında yazım şekli olarak bir gazetede yer alması asla mümkün olmayan türden. İlk defa tanık olduğumuz bu etkinliğe ait kişisel anımızı bu yazı ile birleştirelim istedik. Sayın Cem Yılmaz ve Ozan Güven’in affına sığınarak bu haberi paylaşıyoruz :p )

Ocak ayında gösterime girecek Arif v 216 filminin bazı sahnelerini gerçek karakterlerinden canlı olarak izlemek çok ama çok değişik ve çok keyifliydi. Muhteşem sürpriz oyuncu kadrosu ve kahkaha dolu bir  Cem Yılmaz filmi daha geliyor. Spoiler verirdim ama mahremiyet sözü verdirttiler 🙂

Teşekkürler….

 

 

 

 

 

 

kizilay_banner_728X090